
Drs. Vincent de Schepper MBA
Vernieuwing, innovatie en ondernemen vormen de rode draad in zijn loopbaan. Nog voordat hij afstudeerde als huisarts heeft de combinatie (capaciteits)crisis en innovatie hem op het ondernemerspad gezet. Samen met drie studiematen heeft hij in 2000 een online platform voor huisartsen opgezet (Waarneembemiddeling.nl) in een tijd dat internet nog niet gebruikelijk was. Sindsdien heeft hij zich altijd bezig gehouden met nadenken over en inzetten van technologie daar waar het knelpunten kan oplossen.
Tevens zet hij deze kennis en kunde ook graag in als spreker en gastdocent om zo ook anderen mee te nemen in de digitale transformatie waar we als maatschappij inmiddels middenin zitten, maar waar velen nog zoekend zijn.
De laatste tijd richt hij zich op conversational technology (o.a. kunstmatige intelligente chatbots). Deze techniek vormt de volgende stap in de technologische revolutie. Niet langer past de mens zich aan aan de computer, maar gaat de computer mensentaal spreken. Hierdoor kan technologie nog beter de mens ondersteunen. Overal waar communicatie een knoop-of knelpunt vormt kan deze technologie helpen processen op gang te houden en zelfs te verbeteren.
Impact van digitale trends in de zorg
Wat zijn de belangrijkste digitale trends in onze samenleving en op de gezondheidsmarkt? En hoe beïnvloeden ze ons gedrag en wat betekent dit voor de gezondheidsindustrie?
Hoe kunnen we een toekomst creëren waarin zorgaanbieders en technologie elkaar aanvullen en versterken, zodat professionals kunnen excelleren in hun talent en de zorg betaalbaar blijft.
Overige faculteitsleden
Prof. drs. Sybren Tijmstra
Organisatie & Integratie
Drs. Margreeth Kloppenburg
Ethiek vs. Business
Drs. Frans Boumans MBA
Finance Strategy
Prof. dr. Jaap van Muijen
Leiderschap
Drs. Egon Houben
Risicomanagement
Prof. dr. Walther Ploos van Amstel
Supply Chain Management
Prof. dr. Alfred Kleinknecht
Economie

Dr. ing. Jacques Reijniers MBA
Inkoopmanagement
Anton Wiggers MBA QC
Operationeel Management
Prof. dr. Guy Lubitsh
Change Management
Prof. dr. Pieter Klaas Jagersma
Strategie Management
Drs. Gijs Hiltermann
Financieel Management