Nederland innovatief in langdurige zorg?
Volgens de WIPO (World Intellectual Property Organization) staat Nederland 3e op de Global Innovation Index 2017.
Global Innovation ranglijst
WIPO is een gespecialiseerde organisatie van de Verenigde Naties. WIPO heeft 187 lidstaten en beheert 23 internationale verdragen. Het hoofdkwartier staat in Genève, haar Global Innovation ranglijst wordt bepaald door de mate van ontwikkeling van nieuw “Intellectual Property”. Nederland behoorde ook in 2017 op het gebied van innovatie tot de koplopers in de EU.
Investeringen in innovaties?
Bij het EU onderzoek wordt naar onder meer investeringen in nieuwe technologie, publiek-private samenwerking, kwaliteit van onderzoek en werkgelegenheid bij innovatieve bedrijven gekeken. Binnen de kopgroep van zes landen, die minstens 20% boven het Europees gemiddelde scoren, bezet Nederland de vierde plaats. Alleen Zweden, Denemarken en Finland doen het beter. De overige twee koplopers zijn het Verenigd Koninkrijk en Luxemburg. Nederland laat van al die landen wel de sterkste verbetering ten opzichte van 2016 zien.
Wil jij meer weten over de innovatieve ontwikkelingen waarmee Nederland de 3e positie heeft behaald? Download dan vrijblijvend onze whitepaper! Na het invullen van je gegevens ontvang je direct de link naar de whitepaper en je ontvangt deze nog in je inbox.